Výjádření k sítím


Vytýčení sítí

Teplárna Písek a.s. poskytuje přístup ke službě Vyjádření k existenci sítí pomocí Internetové aplikace e-UtilityReport.


Kontakt

 
Teplárna Písek, a.s.
U Smrkovické silnice 2263
397 01, PÍSEK
 
tel. +420 382 730 111
email: teplarna.pisek@tpi.cz
 
IČ : 60826801
DIČ : CZ60826801
 
Bankovní spojení
ČSOB, č.ú. 109674455/0300
obchodní rejstřík Krajský soud České Budějovice, oddíl B, vložka 640
 
GPS souřadnice:
49.2903833N, 14.1522906E


 TOP CZECH QUALITY

ČEKIA Stability Award

Ověřená společnost

Spolehliva firma

Aktuality

Workshop firmy Siemens

Workshop Siemens  

Dne 9.3.2017 proběhla v zasedací místnosti teplárny prezentace firmy Siemens určená zejména pro pracovníky sekce měření a regulace. Firma Siemens divize procesní instrumentace zde představila portfolio svých výrobků pro oblast teplárenství. Firma je významným dodavatelem např. snímačů teploty, tlaku, hladiny a průtoku. Bez těchto komponentů už dnes nelze zajistit bezpečný provoz kotle nebo turbíny.

Prezentace se zúčastnili také technici teplárny Strakonice a Tábor.

Jindřich Cvach
vedoucí MaR

Workshop Siemens  
Workshop Siemens  
Workshop Siemens  Workshop RUML - KLINGER

Workshop RUML - KLINGER  

V úterý dne 21.2. 2017 proběhla v zasedací místnosti Teplárny Písek, a.s. prezentace – workshop rakouské firmy KLINGER Group.

Představení firmy bylo zajištěno pracovníky firmy RUML s.r.o., která má pro Českou republiku výhradní zastoupení. Firma Klinger je špičková celosvětová firma s více než stoletou historií, která se zabývá výrobou kvalitních těsnění a stavoznaků pro extrémní tlakové i teplotní parametry a dále výrobou armatur pro potrubní rozvody jako jsou např. pístové ventily a různé druhy kulových kohoutů, které se používají v mnoha průmyslových odvětvích.

Rovněž bylo představeno několik typů odvaděčů kondenzátu pro různé typy parních rozvodů a odběrných míst s doporučením způsobu montáže. Jednalo se o výrobky firmy Armstrong atd.

Workshop byl zaměřen hlavně na výrobky používané v teplárenství a zúčastnili se ho jak pracovníci údržby zdroje i rozvodů tepla, tak ostatní vedoucí a vedení Teplárny Písek, a.s.

Pozváni byli a rovněž se zúčastnili zástupci Teplárny Strakonice, a.s. Celá akce byla velmi přínosná, byla provázena mnoha dotazy a předvedením použití presentovaných výrobků v praxi.

Ing. Josef Smolar
vedoucí ROT

Workshop RUML - KLINGER  
Workshop RUML - KLINGER  
Workshop RUML - KLINGER  
Workshop RUML - KLINGER  Copyright (c) - Teplárna Písek, a.s.